• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Eşmekaya-Belediyesi/883088658445554
  • https://twitter.com/esmekayabld
TANITIM VE ÇALIŞMALAR
İNTERAKTİF

Nüfus Bilgileri
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam227
Toplam Ziyaret302108
Bilgi Edinme
 Bilgi Edinme Formu
Ekmek İsrafı

Başkanımız


Değerli Hemşehrilerim;

31 Mart yerel seçimlerinde Halkımızın bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.
Destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.
Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel kasabamıza bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.
Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “işimiz HİZMET OLACAKTIR
Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.
Kasabamızda herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle kasabamızı hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.
Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin kasabamızın her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.
Kasabamızı, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir kasaba oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

İsmail Hakkı GÜNEŞ
Eşmekaya Belediye Başkanı

ÖZGEÇMİŞ

   1971 Aksaray doğumlu, İlk, Ortaokulunu Eşmekaya’da, Lise tahsilini Gaziantep’te tamamladı. 1996 Yılında Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünü bitirdikten sonra, Erzurum Sığırlı köyüne öğretmen olarak atandı. Daha sonra 1998-2001 Çorum Kargı ilçesinde, 2001-2019 Eşmekaya Anadolu Lisesinde öğretmen olarak görev yaptı. 2019 ve 2024 Yılı Yerel Seçimleri sonunda Eşmekaya Belediye Başkanlığı’na Milliyetçi Hareket Partisinden seçilen İsmail Hakkı GÜNEŞ, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hava Durumu
Takvim
E-Ödeme
Eşmekaya Belediye Başkanlığı Online Tahsilat
Medaş Planlı Kesintiler
Bip Bilgi Hattı
İmarlı Haritamız
Afet Toplanma Alanlarımız
KVKK